Sportovní den mládeže s TAJV v MO Ostrava – Hrabová

První ročník semifinálového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Hrabové se uskuteční v úterý 1. 11. 2022 od 10 hod pro žáky školy na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ, případně v tělocvičně za nepřízně počasí. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky, který se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury a krajských úřadů.

Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Hrabové obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Poděbradech. Právě zde budou nominovaní hráči z Hrabové soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní pohár TAJV pro MO Hrabová.

Sportovní akce TAJV v Hrabové je realizována za podpory MO Ostrava – Hrabová a partnerů soutěže.

www.tajv.cz

Mgr. Jan Váňa
Organizátor projektu TAJV