Nabídka kroužků pro školní rok 2023/2024

V letošním školním roce budeme během září představovat našim dětem odpolední kroužky. Na své si přijdou budoucí herci, vědci, tanečníci, sportovci i výtvarníci. Nesmíme také zapomenout na jazykové vzdělávání. Velmi dobře jsou již tradičně zaplněny kroužky sportovní, kdy si děti mohou odpoledne protáhnout tělo. Naši keramickou dílnu s pecí zase využijí kreativní děti, které rády vytváří výrobky z keramiky.

Žáci budou během první poloviny září dostávat přihlášky s podrobnými informacemi.

Seznam nabízených kroužků pro I. stupeň ve školním roce 2023/2024

 • Veselá věda
 • Ostraváček – Blue Volley Beskydy (míčové hry, sportovní průprava)
 • Házená
 • Judo
 • Atletika Vítkovice
 • Basketbal
 • Keramika
 • MG Dance
 • Dramatický výchova
 • Výtvarný kroužek
 • Angličtina s jazykovou školou SPOT (3. – 5. ročník)
 • Volejbal – VK Ostrava – chlapci od 5. ročníku