Bylinkování v 2. A
Letošní školní rok žáci 2. A zakončili „Bylinkováním“ na naší školní zahradě. Ve skupinkách zjišťovali potřebné informace o nejznámějších bylinách, poznávali je pomocí čichu, na obrázku i ve skutečnosti, skládali, nakreslili svoji bylinkovou zahrádku nebo vytvořili list do herbáře. Účinky léčivek si vyzkoušeli v krémcích a ochutnali i bylinné bonbonky nebo čaj.
Mgr .Karin Kaňovská