Vyšlo nové číslo Školního tornáda

S velkým potěšením vám můžeme oznámit, že vyšlo první vydání zbrusu nového školního časopisu Školní tornádo pro první pololetí tohoto školního roku. Na novém čísle našeho školního časopisu pracovala početná redakce našich žáků pod vedením Mgr. Alexandry Opletalové a Mgr. Martina Němce.

Jako redaktoři se na obsahu našeho časopisu, který letos  tvoříme poprvé online formou se zakoupenou licencí na tvorbu školního časopisu www.schoolpressclub.com podíleli tito žáci:

  • Karolína Stekerová
  • Anežka Chlupatá
  • Laura Dobiášová
  • Dominika Rovenská
  • Vojtěch Krejčiřík
  • Šimon Laitner
  • Viktorie Svobodová
  • Elena Bilanová
  • Lucie Šuhajová
  • Anna Bílá

Děkujeme jim za jejich práci a také žákům, co do školního časopisu také přispěli a nebyli členy redakce. Již nyní začínáme pomalu pracovat na vydání pro druhé pololetí, které by mělo spatřit světlo světa na konci května roku 2022.

Mgr. Martin Němec

Školní tornádo