Výlet za odměnu

Ve dnech 19. – 20. 6. 2012 proběhl turisticko-poznávací výlet s názvem „Výlet za odměnu“. Letošního výletu se zúčastnilo 21 žáků z II. stupně a 4 žáci z I. stupně, kteří ve svých portfoliích nasbírali nejméně 100 bodů v různých vědomostních a sportovních soutěžích, získali body v třídní a žákovské samosprávě a měli bezproblémové chování během celého školního roku.

Výlet se uskutečnil v okolí Hranic na Moravě. V průběhu dvou dnů jsme navštívili hrad Helfštýn a jeho outdoorové centrum, prohlídli jsme si lázně Teplice nad Bečvou, během vycházky po pravém břehu řeky Bečvy v národní přírodní rezervaci Hůrka jsme shlédli Hranickou propast a celý výlet jsme zakončili prohlídkou Zbrašovské aragonitové jeskyně.