Výlet za odměnu

Ve středu 13. 6. 2018 vyrazili vybraní žáci 1. – 9. ročníku na výlet za odměnu. Letos jsme navštívili HRAD SOVINEC. Děti čekal netradiční program (lukostřelba, výuka písma, opékání špekáčků na hradním nádvoří). Mimo to nás kastelán hradu seznámil s vývojem chladných a palných zbraní. Součástí programu byla i prohlídka hradu s průvodcem. Vše bylo zakončeno zajímavým hradním rébusem, kde si všichni ověřili, jak jsou všímaví. Tyto aktivity se dětem moc líbily. Vyžadovaly samozřejmě odvahu a spolupráci starších a mladších spolužáků. Potom jsme se zdravě unaveni vypravili na zpáteční cestu. Akce se vydařila a už se všichni těší na příští výlet.

za ŽP: Mgr. Libuše Staňková, Mgr. Simona Hališková