Výlet za odměnu 2014

Chceš jet v červnu na VÝLET ZA ODMĚNU?

Víš, co pro to musíš udělat?

 Musíš nasbírat nejméně 100 bodů ve svém portfoliu z různých soutěží a aktivit, mít bezproblémové chování ve škole a pak získáš skvělou příležitost strávit s 25 spolužáky a kamarády více času, užít si spoustu legrace, vydat se za poznáním historických památek a získat tak plno nových zážitků a dojmů

A jak se dozvíš, že jsi zařazen (a) na seznam účastníků?

Pravidelně si kontroluj body ve svém portfoliu, průběžně začni sledovat nástěnku Žákovského parlamentu

A kde se pojede?

Do jednoho z nejkrásnějších měst světa, do 14. největšího města Evropské unie. Toto město leží mírně na severu od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje. Je zároveň politickým, hospodářským i kulturním centrem České republiky.

Jak dlouho tam budeme?

Dva dny, od 17. – 18. 6. 2014

Co tam budeme dělat?

V plánu našeho výletu je pražské ZOO, plavba lodí po Vltavě, Karlův most, Kampa, prohlídka Národního divadla, Staroměstská radnice s orlojem, Týnský chrám, Václavské náměstí

Jak se tam dostaneme?

Vlakem REGIOJET tam a zpět

Kde budeme ubytováni?

V FZŠ Táborská, Praha 4, Nusle

A NYNÍ UŽ ZÁLEŽÍ OPRAVDU NA KAŽDÉM Z VÁS, ZDA S NÁMI CHCE ODCESTOVAT!!!

organizátoři výletu – Romana Šebestová, Vladimír Janků