Soutěž „POSTAV DŘEVĚNÝ MODEL“

 V rámci projektu „Technika nás baví“ se soutěžní tým žáků 9.B a 7.B skvěle popral s nelehkým úkolem navrhnou, vyrobit a prezentovat dřevěné modely nákladního a osobního auta. Celé první pololetí pracovali po odpoledních a navrhovali své modely.

Žáci 9.B Tomáš Vojkůvka, Karolína Blachová, Kateřina Dobřanská, Jana Vývodová, Tomáš Vitoslavský, Šimon Slíva a žáci 7.B Daniel Piščák, Tomáš Šustr a Michal Řeha pod vedením p. uč. Janků byli velice úspěšní.

 V hodnocení odborné komise naše autíčka obsadila krásné 10. místo z 25 modelů a v soutěži internetového hlasování jsme obsadili první místo.

Odměnou pro žáky byla přehlídka všech aut v nákupním centru Karolína a vyhodnocení celé soutěže i za účasti televize Polar. Kromě věcných cen žáci obdrželi i poukázku na 1denní výlet za technickými památkami dle vlastního výběru a celodopolední návštěva Světa techniky v Dolních Vítkovicích. Bylo to úžasné dopoledne a opravdu stojí za to zapojit se do soutěže, vymýšlet, vyrobit a ještě zažít úspěch.

Příští rok jdeme opět do toho.

 Mgr. Vladimíra Holušová

 

Diplom pro výherce –

Poukázka na výlet pro výherce –

http://www.polar.cz/archiv/video/regionalni-zpravy-polar-20-03-2013-18-00/