Vyhodnocení soutěže Svět za objektivem

Během měsíce března a dubna jste fotili krásy přírody, která se zrovna probouzela po zimním spánku. Někdo zachytil zimu v plném proudu na horách, někdo naopak pořídil fotku prvních jarních rostlin, které nesměle začaly vykukovat ze země. Častokrát jste zvěčnili  naši nejbližší řeku – Ostravici, západy Slunce, Pilíky.

Do soutěže přišlo celých 115 fotek. Překvapily svou originalitou a  obsahem. Hodnocení bylo velmi náročné, protože fotky byly velmi zajímavé, každá něčím jiným. Ve třídách se soutěže zúčastnil různý počet dětí, proto se nakonec množství “vítězných” fotek u každé třídy liší.

Na všechny děti čeká diplom, vítězové navíc dostanou sladkou odměnu.

Těšíme se, až se škola vrátí do normálu a všechny fotky budou zdobit naši školu a všichni si je tak budou moci prohlédnout. 

Děkuji všem za účast a rodičům menších dětí za motivaci a technický dozor:))

Mgr. Petra Nytrová

Svět za objektivem 2021

„Všechny knihy zežloutnou, ale kniha přírody má každý rok nové, nádherné vydání.“
Hans Christian Andersen