Vyhodnocení celostátní korespondenční soutěže „Pohár vědy – Kvark 2014“

V období měsíce ledna až dubna 2014 probíhala jednotlivá korespondenční kola s určitými teoretickými i praktickými úkoly pro 4 družstva z naší školy. Vyrobili jsme čočkový dalekohled, přesýpací hodiny, kompas a model větrné elektrárny.  Řešení za každý měsíc jsme zasílali k posouzení organizátorům této soutěže a v celkovém vyhodnocení korespondenčního kola za Českou republiku jsme získali určitý počet bodů a celkové umístění.

Kategorie I. stupeň ZŠ – získalo družstvo Přívlastíci 304 bodů a obsadilo 17. místo z celkového počtu 40 přihlášených škol. Družstvo do soutěže připravovala p. učitelka Stanislava Kolková.

Kategorie II. stupeň ZŠ – získalo družstvo Noname 368 bodů a obsadilo 9. místo, družstvo Hrabovští bobři 362 bodů a obsadilo 11 místo a družstvo Ti lepší 362 bodů a obsadilo rovněž 11. místo z celkového počtu 75 přihlášených škol. Družstva do soutěže připravovala p. učitelka Romana Šebestová.

Všem žákům, kteří se do soutěže zapojili, blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěží.

Celkové výsledky ČR

Ing. Romana Šebestová