Velký úspěch Lucie Šuhajové na mezinárodním turnaji v badmintonu

Naše žákyně, Lucie Šuhajová ze VII. B, se během víkendu 27. 2.-28. 2. 2021 zúčastnila mezinárodního turnaje v badmintonu – Krajowy Turniej Mlodzików Olsztyn v Polsku. Na tomto turnaji se hrály všechny disciplíny – singl, debl a mix. Lucka Šuhajová se svou spoluhráčkou, Sarah Grednerovou, dosáhla výborných výsledků, skvěle tak reprezentovala svůj klub B.O.Chance Ostrava i Českou republiku.  

Shrnutí výsledků:

  • 1.místo v deblu         Lucka Šuhajová + Sára Grednerová
  • 2.místo v mixu          Lucka Šuhajová + Feliks Getka
  • 3.místo v mixu          Sára Grednerová + Jakub Krupowczyk
  • 3.místo v singlu         Lucka Šuhajová

Lucka, tak kromě distanční výuky, na sobě tvrdě pracuje, trénuje, aby mohla reprezentovat svou kategorii na dalších domácích i mezinárodních soutěžích.

Děkujeme tímto Lucce za skvělou reprezentaci, za skvělé umístění v tomto turnaji. 

Bližší informace o turnaji