Úspěšně jsme završili 18. ročník Keltičkova kahanu

Ústní prezentací vlastních materiálů završily naše tři týmy žáků 8. ročníků na pořádající ZŠ Mitušova v Ostravě – Hrabůvce 18. ročník Keltičkova kahanu s podtitulem 70 let žijeme v míru.

Týmy ve složení Radim Doležílek, Ondřej Dlouhý, Martin Matýsek, Petra Nováková a Gabriela Lyčková, Karolína Šmelková obhajovaly své práce za účasti mnoha týmů dalších deseti ostravských základních škol a víceletých gymnázií. Jak samotné práce, tak vystoupení byla hodnocena čestnou porotou v čele s Mgr. Janou Jeřábkovou.

Naše týmy budou o konečném pořadí informovány později, obdržely však věcné ceny a nabídku dvoudenního zájezdu do Litoměřic ve dne 4. a 5. června tohoto školního roku. Všem týmům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Martin Němec