Turnaj ve stolním fotbálku a ping-pongu

Dne 28. 11. 2012 se konal turnaj ve stolním fotbálku a ping-pongu. Účastníci byli podle věku rozděleni do dvou kategorií. Do I. kategorie byli zařazeni zástupci 5. a 6. tříd, do II. kategorie pak zástupci 7.– 9. tříd. Bojovalo se dvě hodiny a na výkonech bylo znát, že někteří účastníci hrají ping-pong závodně.  A jak to všechno dopadlo?

I. kategorie:    1. místo           6. A     O. Dlouhý, M. Matýsek
2. místo           6. B     R. Pavlík, E. Konečný
3. místo           5. B     R. Valigůra, T. Kuldan

II. kategorie    1. místo           7. A     D. Oborný, J. Hruška
2. místo           7. B     J. Juřička, V. Scholaster
3. místo           8. A     P. Pěnčík, P. Juchelka

Bylo uděleno jedno zvláštní uznání, a to T. Motlochové z třídy 7. B, která se ve II. kategorii ocitla jako jediná dívka mezi samými kluky, navíc bez spoluhráče, ale zachovala si chladnou hlavu a něžné pohlaví skvěle hájila. Po jejím boku si dokonce zahrály i paní učitelky.

Za žákovský parlament Mgr. Markéta Orkáčová, Mgr. Libuše Staňková