Soutěž „Talent roku 2016“

Právě odstartoval 6. ročník soutěže, na jehož konci budou oslavováni Talenti roku 2016!

Sportuješ? Zapoj se i Ty do soutěže „TALENT ROKU“Každý může být TALENTEM ROKU!
Stačí, když vyplníš přihlášku a pošleš fotky nebo videa, jak sportuješ!

Co že je potřeba udělat?

Tak hlavně je potřeba sportovat. A to s chutí a radostí.

Druhou podmínkou je vyplnit přihlášku, kde je důležité věnovat zvláštní pozornost kolonce „Proč bych měl dostat cenu“.

A posledním krokem je zaslání fotek a videí, jak sportuješ. Můžeš tak mapovat své sportovní aktivity a vše najednou nebo i průběžně posílat na email [email protected] nebo vložit na facebookový profil soutěže. Čas je do 30. 4.,
A pozor! Soutěž není jen pro jednotlivce. Přihlásit se může i kolektiv! Stejně tak nemusíš být zrovna mistr republiky, abys mohl být Talentem roku. Stačí, že tě baví sportovat. Proto má soutěž taky 8 kategorií, aby si každý našel to svoje.

Výherci soutěže se budou radovat z poukázek na nákup sportovního vybavení pro sebe i svoji školu.

Tak SPORTU ZDAR a hurááá do toho!

Odkazy s přihláškou a informace:

http://www.talentroku.cz/3-2-1-start/

www.talentroku.cz