Skvělý úspěch našich bývalých deváťáků

I v uplynulém ročníku celorepublikové historické soutěže Masarykova demokratického hnutí na téma Život a dílo Tomáše Garrigue Masaryka jsme se neztratili.

Ve velké konkurenci žáků základních škol a víceletých gymnázií zaznamenaly práce našich dnes již bývalých žáků velký úspěch.

Naši bývalí deváťáci vypracovali historické eseje, které se soutěžní porotě líbily. Na děleném třetím místě se umístili Sebastián Siegelstein a Jakub Josiek. Ti získali knižní publikace, diplom a finanční odměnu 1000,- Kč. Na děleném čtvrtém místě skončili Tereza Klimková a Lukáš Solný. Ti získali také knižní publikace, diplom a finanční odměnu 500,- Kč.

Ceny přijeli osobně na naši školu předat zástupci Masarykova demokratického hnutí – Jindřiška Nevyjelová a František Dobšík. Všem žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a již nyní připravujeme žáky současné IX. A třídy Zdeňka Vejmolu a Ondřeje Nitru na aktuálně probíhající nový ročník soutěže.

Mgr. Martin Němec