Školská rada se sešla poprvé v novém složení

V úterý 9. prosince se sešla poprvé v novém složení školská rada. Před začátkem samotného ustanovujícího jednání, kdy byl na další období zvolen předseda a místopředseda školské rady, poděkovala paní ředitelka Mgr. Helena Nováková za dlouholetou práci zástupkyni za rodiče Mgr. Jarmile Vojkůvkové a pedagogické pracovnici Mgr. Lence Kudlejové.

Při samotném prvním jednání školské rady po volbách z řad zákonných zástupců a pedagogů bylo nejprve představeno nové složení školské rady a poté zvoleno její vedení. Novými zástupci z řad rodičů jsou Jana Machálková a Milan Slíva, z řad pedagogických pracovníků Mgr. Martin Němec a Mgr. Tereza Třuslová. Za zřizovatele pokračují v práci ve školské radě starosta Hrabové Mgr. Rostislav Naď a zastupitel Ing. Bohumil Rundt.

Mgr. Martin Němec