Sbíráme víčka pro Patrička

Patrik Dostál se narodil s mikrocefalií a od šestého měsíce trpí epileptickými záchvaty. Po celou dobu je odkázán na 24hodinovou péči a rehabilitace. V listopadu mu bude 11 let.

 V září 2014 nastoupil povinnou školní docházku ve speciální škole v Ostravě – Mariánských Horách. Pro snadnější manipulaci, přepravu a stabilní sezení Patriček potřeboval speciální vozíček. Tento již má, díky pomoci rodiny, sponzorům, charitativním koncertům, loňskému Ostravskému běhu ,,Rainbouw run“, a také Vašemu intenzivnímu sběru víček.

Tímto všem rodičům a dětem srdečně děkujeme.

Jednou ročně jezdí také do rehabilitačních lázní se specializací na uvolňování svalstva a zlepšování vnímání v Klimkovicích – REHAKLIM. Tento pobyt mu velice prospívá. Není však hrazen zdravotní pojišťovnou.
Sbírka plastových víček z PET lahví pomáhá jeho rodičům s financováním výše uvedených potřeb.

Děkujeme za Vaši pomoc.