Recitační soutěž – školní kolo II. stupeň

Dne 29. 1. 2014 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže pro II. stupeň. Soutěže se zúčastnilo 11 žáků, kteří byli rozděleni do dvou kategorií podle věku. Žáci předvedli pěkné výkony, a proto byla porota postavena před nelehký úkol vybrat pouze tři recitátory v každé kategorii.

V I. kategorii porotu nejvíce zaujala recitátorka Jana Halvová z VII. A, která obsadila 1. místo, a Tereza Deingruberová z VI. B, která byla za svůj výkon oceněna 2. místem. Ve II. kategorii se o 1. a 2. místo utkali recitátoři Vít Vajter a Vojta Scholaster (oba z IX. B). Třetí místo obsadila Zuzana Gregorová z VI. A (I. kategorie) a Barbora Sovadníková z VIII. B (II. kategorie). První dva vítězové z každé kategorie postupují do obvodního kola recitační soutěže, které se koná 28. 2. 2014. Držíme palce!

Mgr. Kamila Mikesková