Projekt EDISON

V letošním školním roce pokračuje naše spolupráce s mezinárodní organizací AIESEC v projektu EDISON – Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network., který je zaměřen na mezikulturní vzdělávání na základních a středních školách s důrazem na výuku angličtiny.

V rámci projektu EDISON bude v naší škole po dobu jednoho týdne od 17.2. do 24.2. 2019 působit  6  zahraničních studentů  (stážistů) z různých zemí světa – Čína, Indie, Indonésie, Gruzie, Jordánsko, Tunisko.

Tito vysokoškolští studenti povedou výuku anglického jazyka, budou prezentovat svou rodnou zemi, její kulturu, historii a připraví pro žáky další aktivity – hry, soutěže apod., které přispějí k oživení výuky.

Škola pro studenty zajistí ubytování v rodinách našich žáků. Vy z Vás, kteří jste ochotni některého ze studentů ubytovat a tím svému dítěti (i sobě) ještě komunikaci v anglickém jazyce znásobit a v neposlední řadě také pomoci snížit náklady školy, prosím spojte se s Mgr. Evou Vránovou tel. 599 507 126 nebo pište na [email protected]

Věříme, že kontakt se studenty bude přínosem pro Vaše dítě, které má tímto možnost se zdokonalit v anglické konverzaci, získat nové poznatky a hlavně motivaci k učení angličtiny, neboť všechny aktivity budou probíhat v anglickém jazyce.

S projektem se můžete seznámit i na https://aiesec.cz/pro-skoly/ , http://aiesec.cz/ostrava/.