Pěkné umístění našich žáků v soutěži Ostrava – město divadel

Každoročně se zúčastňujeme zajímavé soutěže, které vždy na jiném téma související s městem Ostrava pořádá Základní škola L. Štúra v Ostravě – Porubě. Tentokrát se tým našich žáků VIII. A třídy ve složení Matěj Gregor, Michal Odstrčilík a Tomáš Konvičný dobře popasoval s dvoukolovým systémem na téma Ostrava – město divadel buy generic flagyl.

V prvním kole korespondenčním pracovali kluci na prezentaci významné osobnosti ostravské divadelní kultury a vybrali si známého herce divadla Petra Bezruče Norberta Lichého. Ve druhém kole prezenčním se utkali s dalšími 10 týmy na půdě pořádající školy v mnoha typech úkolů o celkové prvenství. Nakonec v silné konkurenci základních škol a hlavně osmiletých gymnázií obsadili výborné 6. místo. Klukům děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Martin Němec