Ozdravný pobyt – Malá Morávka

Ozdravný pobyt – Malá Morávka, Jeseníky

Financováno z účelové dotace SMO ev. č. 2749/2001/OŽP ve výši 405.000,- Kč.

Žáci 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B ZŠ Hrabová se zúčastnili ozdravného pobytu na Malé Morávce v Jeseníkách.
Děti se odloučily od svých rodin na celých 14 dnů. Výuka byla propojena s tématikou zdraví, přírody, vzájemného poznávání kolektivů při celodenních činnostech a hrách. Žáci se také zúčastnili několika zajímavých výletů a besed:
1/ OKO – přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně
2/ VELKÉ LOSINY – jediná ruční papírna v ČR
3/ Jeskyně – Na Pomezí
4/ Balneopark – Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník

Na těchto velice zajímavých výletech byli žáci velmi spokojeni a také průvodci POCHVÁLENI! Moc děkujeme hasičům z Bruntálu a Karlovy Studánky za velice zajímavou prezentaci a ukázku zásahu v terénu. Poděkování samozřejmě patří zejména učitelům, vychovatelům a personálu penzionu MORAVICE za velice příjemný pobyt a vstřícnost.

Kolektiv učitelů I. stupně