Okresní kolo v gymnastice

Ve středu 4.3.2015 se konalo okresní kolo v gymnastice na ZŠ Mitušova. Za naší školu soutěžily dvě družstva dívek a jedno družstvo chlapců. Celkem soutěžilo mezi dívkami 12 družstev z celé Ostravy.

Děvčata ve složení Lucie Šmídová, Aneta Kopecká, Barbora Klimundová, Eliška Skurňová, Magda Sýkorová si odnesla první místo ve velké konkurenci. Druhé družstvo skončilo páté. I chlapci byli úspěšní. Umístili se na druhém místě( Jan Jalůvka, Jindřich Třaskoš, Vojtěch Polínek, Šimon Sedlák). Hodnotily se i výkony na jednotlivých nářadích- vše vyhrál Jan Jalůvka, kromě hrazdy, kde první místo vybojoval Vojtěch Polínek.

Děvčata postoupila do krajského kola, které se koná 23.3.2015 v Krnově.
Chtěli bychom poděkovat panu Lyčkovi, který holkám sponzoruje gymnastické dresy, abychom naši školu reprezentovali na úrovni.

Mgr. Dagmar Motlochová