O škole » Spolek rodičů a přátel školy

Školní rok 2018/2019

Vážení rodiče,

Před  třemi  lety byl sestaven  nový výbor SRPŠ,  který  spolupracuje se ZŠ Paskovská a to hlavně ve formě finančních příspěvků žákům na společné kulturní, odborné a reprezentativní akce školy.

V předminulém roce SRPŠ dotovalo ples rodičů s dětmi, den s dravci a drobné odměny pro žáky. Ve školním roce 2016/2017 dotovalo SRPŠ školní ples dětí tentokrát bez účastí rodičů s ohledem na malou kapacitu sálu, pobyt a stravu zahraničních studentů na naší škole, komentovaný výlet na Lysou horu, pamětní listy pro deváté třídy a drobné odměny žáků. Ve školním roce 2017/2018 se pořádal školní ples opět bez účasti rodičů, pobyt zahraničních studentů EDISON, veřejné bruslení, komentovaný výlet na Lysou horu a další odměny….

V této souvislosti členský příspěvek na školní rok 2018/2019 činí 100 Kč na dítě. S vedením školy bylo dohodnuto, že na webových stránkách školy bude pololetně vedeno účetnictví SRPŠ.

Závěrem chceme vyzvat další případné zájemce o práci v SRPŠ. Pokud se najdou ochotní rodiče, kontaktujte, prosím, předsedu nebo další členy výboru SRPŠ.

Výbor SRPŠ:

Ludmila Šimůnková –  [email protected]

Věra Kročková   –       [email protected]

Přehled účetnictví, dokumentů SRPŠ ve školním roce 2018/2019:

vklady žáků

účet SRPŠ

Přehled účetnictví, dokumentů SRPŠ ve školním roce 2017/2018:

Faktura školní ples Makro

Faktura 2018

Faktura dárky Lysá Hora

Faktura florbal

Faktura Makro školní ples

Faktura OSA.2

Faktura IMG

Platba ledové plochy

Pokladní deník

Předávací protokol CTP

Příspěvky žáků

Výpis z účtu 5

Výpis z účtu 1

Výpis z účtu 2

Výpis z účtu 3

Vyrozumění dotace 2018

Školní ples 26. 1. 2018Sponzoři plesu

Školní rok 2017/2018

Členská schůze SRPŠ se uskuteční dne 2.11.2017  od 19:00 hod v restauraci na Ščučím (u Červinky).

Vážení rodiče,

v loňském roce byl sestaven nový výbor SRPŠ který spolupracuje se ZŠ Paskovská, a to hlavně ve formě finančních příspěvků žákům na společné kulturní, odborné a reprezentativní akce školy.

V předminulém roce SRPŠ dotovalo ples rodičů s dětmi, den s dravci a drobné odměny pro žáky. Ve školním roce 2016/2017 dotovalo SRPŠ školní ples dětí tentokrát bez účastí rodičů s ohledem na malou kapacitu sálu, pobyt a stravu zahraničních studentů na naší škole, komentovaný výlet na Lysou horu, pamětní listy pro deváté třídy a drobné odměny žáků.

V této souvislosti členský příspěvek k letošnímu roku činí 100 Kč na dítě.

Výbor SRPŠ
Ludmila Šimůnková – [email protected]
Věra Kročková – [email protected]

Přehled účetnictví SRPŠ ve školním roce 2016/2017

pokladní deník SRPŠ
složenka Za Lysou horu
Pamětní listiny pro 9.třídy

výpis z účtu SRPŠ

výpis z účtu

Příspěvky zákonných zástupců žáků

Výpis z účtu SRPŠ

Schůze SRPŠ

Školní rok 2016/2017

Členská schůze SRPŠ se uskuteční dne 17.10.2016 v 18 hodin ve vestibulu školy.

Zápis SRPŠ 17.10.2016

Vážení rodiče,

podařilo se sestavit nový výbor SRPŠ a tím zajistit jeho fungování do dalších let. Nadále tedy bude probíhat vzájemná spolupráce se ZŠ Paskovská, a to hlavně ve formě finančních příspěvků žákům na společné kulturní, odborné a reprezentativní akce školy.

V minulém roce SRPŠ dotovalo Školní ples dětí s rodiči, Den s dravci a drobné odměny pro žáky. V této souvislosti členský příspěvek k letošnímu roku činí 100 Kč na dítě. S panem ředitelem školy Mgr. Radkem Pollo bylo dohodnuto, že na webových stránkách školy bude pololetně vedeno účetnictví SRPŠ.

Výbor SRPŠ

Ludmila Šimůnková –  [email protected]

Věra Kročková   –       [email protected]

Stanovy SRPŠ

Usnesení o zápisu spolku do spolkového rejstříku

Výdaje z fondu SRPŠ

Kromě finančních prostředků na drobné akce a odměn jednotlivých žáků za výsledky v soutěžích a studijní prospěch (viz příloha), se z fondu SRPŠ pokryla kompletně celoškolní akce DRAVCI a rovněž se zafinancoval i školní ples.

Školní akce hrazené z příspěvků SRPŠ