Nové oblečení pro reprezentanty školy

Pro všechny reprezentanty naší školy ve sportovních, společenskovědních, přírodovědných a naukových předmětech konečně dorazila nová trička. První sada triček – zelenomodrých – je určena pro sportovní soutěže, využity budou jak v míčových hrách, tak třeba v atletice nebo gymnastice. Druhá sada slušivých triček – černobílých – je určena pro reprezentaci v mimosportovních soutěžích. Sami můžete podle fotografií posoudit, jak to našim žákům sluší. Jako modelové posloužili žáci VIII. B třídy Petr Pokluda, Martin Jurčík, Karolína Poledníková a Aneta Vlčková. Osobně mohou tyto úbory shlédnout návštěvníci dne otevřených dveří, který se při příležitosti 55. výročí založení naší školy koná 14. prosince 2012 od začátku výuky v 8.00 hodin.