Naši žáci získali cenné zkušenosti v soutěži Kyberšikana

Gymnázium Olgy Havlové v Ostravě Porubě uspořádalo v úterý 10. prosince 2013 prezentační soutěž v rámci mezinárodního Dne Lidských práv. Letošní ročník byl zaměřen na téma kyberšikana.

Naše škola vytvořila jeden dvoučlenný tým ve složení Matěj Čoček (IX. A) a Michael Slíva (IX. B)a dvou jednotlivců z IX. B třídy, Jiřího Juřičky a Dominika Semana. Všichni si doma připravili multimediální prezentace na zadané téma a ve finále soutěže své výtvory představili a před publikem a odbornou porotou ústně prezentovali.

I když se naši zástupci neumístili na medailových pozicích, získali cenné zkušenosti, co se týká ústního projevu před veřejným publikem, a porovnali se se schopnostmi studentů gymnázií. Děkujeme všem žákům za úspěšnou reprezentaci školy.

Mgr. Martin Němec