Naši volejbalisté ovládli okresní kolo a čeká je krajské finále!

Ve čtvrtek 25. dubna 2013 po předešlém postupu z obvodního kola cestoval náš tým do Plesné ke kolu okresnímu. Velké poděkování patří vedení školy, které nám při komplikovaných spojích MHD objednalo minibus a kluci tak měli pohodlné cestování na další turnaj, kde reprezentovali naši školu opět na výbornou.

Celkem pět týmů se sešlo ve finále okresu Ostrava. Perfektní organizace turnaje v DDM v Plesné pod vedením paní učitelky Hany Gackové přinesla pro každý tým systémem každý s každým čtyři kvalitní zápasy. Tým ve složení Vojtěch Bauman, Ondřej Říman, Dominik Sirý, Lukáš Václavek, Ondřej Vitoslavský, Vojtěch Scholaster, Matěj Bujok a Tomáš Vojkůvka porazil všechny své soupeře bez ztráty setu. Hrálo se na dva sety do patnácti bodů. O vítězi turnaje nebyl brzy pochyb. Postupně jsme porazili ZŠ Formana, ZŠ Šoupalova, ZŠ Šenov a nakonec asi v nejkvalitnějším utkání ZŠ Hrdličky.

Kluci obdrželi nádherný pohár s diplomem a mají tu čest reprezentovat Ostravu na krajském finále v Orlové, které se uskuteční 29. dubna 2013. Klukům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Martin Němec