Naši kluci ovládli obvodní kolo ve volejbale

V pátek 19. dubna 2013 se konalo obvodní kolo ve volejbale na ZŠ Dvorského Ostravě – Dubině, kategorie chlapců, ročníků 97-99. Turnaje se včetně našeho týmu zúčastnilo šest družstev, které se nejprve rozdělily do dvou skupin, přičemž po odehrání dvou utkání ve skupině postupovali její vítězové do finále, které bylo soubojem o celkové prvenství. Oba účastnici finále měli tak zajištěnou účast na okresním kole, které se bude konat 25. dubna 2013 v Plesné.

Náš tým nejprve v zápasech, které se všechny hrály na dva sety, porazil Gymnázium Volgogradská 2:0 (17,10) a ZŠ Provaznická také 2:0 (14,16). Postoupil tak do finále, kde si hravě poradil se ZŠ Formana také bez ztráty setu 2:0 (8,14).

Osm kluků odvedlo poctivé výkony a příkladně reprezentovali naši školu. Sestava týmu: Vojtěch Bauman, Ondřej Říman, Lukáš Václavek, Tomáš Vojkůvka, Vojtěch Scholaster, Dominik Sirý, Ondřej Vitoslavský a Matěj Bujok.

Mgr. Martin Němec

Diplom pro výherce –