Naše škola se zúčastnila natáčení televizního pořadu Bludiště!

Byla velká čest pro naši školu se zúčastnit dvou natáčení pořadu České televize Bludiště. Do soutěže jsme postavili čtyřčlenný tým žáků osmého a devátého ročníku –  Jiří Koutný (VIII. A), Adéla Gajcová (VIII. A), Kateřina Pazdziorová (IX. B) a Jindřich Třaskoš (IX. B). Tým se připravoval pod vedením trojice Mgr. Karin Kaňovská, Mgr. Dagmar Motlochová a Mgr. Alexandra Opletalová. Poděkování patří Mgr. Karin Kaňovské za nacvičení a natočení písně, kterou měl tým jako svou vizitku do soutěže. Spolu s týmem jelo fandit 39 žáků naší školy a nakonec jsme se zúčastnili dvou soutěžních kol této pestré a náročné soutěže.

V dopoledním natáčení vedla tým dvojice Mgr. Martin Němec a Mgr. Karin Kaňovská a našim soupeřem  byla základní škola Holčovice u Krnova a odpoledne pod vedením Mgr. Karin Kaňovské a Mgr. Vladimíra Janků to byla základní škola z Němčic nad Hanou. Velký dík za podporu patří také našemu panu řediteli Mgr. Radku Pollovi.

O tom jak si naše škola vedla, vás budeme informovat sdělením termínů vysílání pořadu (předběžně někdy koncem ledna) a umístíme také na naše webové stránky odkazy na vysílání pořadu do archívu České televize.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Martin Němec