Náš bývalý žák Matěj Gregor dosáhl úspěchu v soutěži Senátu České republiky

Taková zpráva vždy potěší. Náš bývalý žák Matěj Gregor uspěl v prestižní soutěži Senátu České republiky. „Soutěž „Co pro mne znamená svoboda“ byla pořádaná Senátem parlamentu České republiky pro studenty středních a vyšších odborných škol. Tématem soutěže byla svoboda a soutěžící měli zpracovat buďto video nebo literární práci na téma svobody a jejího osobního významu. Celkově do soutěže bylo přihlášení 130 děl od studentů z celé republiky. Vítěze vyhlašovala porota složena z několika senátorů. Výsledky soutěže ohlásil předseda Senátu Miloš Vystrčil.

Umístil jsem se na 1. místě v kategorii „VIDEO“. Po uvolnění opatření jsou vítězové pozváni na prohlídku Senátu,“ říká Matěj Gregor.  
Našemu bývalému žákovi gratulujeme a přejeme hodně dalších studijních úspěchů.

Mgr. Martin Němec

Pamětní list