Mladý Demosthenes

Mladý Demosthenes školy. Tímto titulem se může pyšnit Tomáš Vojkůvka z 9. B, který získal první místo v soutěži v řečnictví a komunikaci pod názvem Mladý Demosthenes, která proběhla na škole dne 5. 12. 2012. I když se jí zúčastnili jen žáci 9. tříd, měla porota těžkou úlohu.  Svým řečnickým výkonem nejvíce přesvědčil již zmiňovaný T. Vojkůvka, který bude školu reprezentovat v regionálním kole ve Frýdku–Místku. Na 2. místě skončila I. Burešová z 9. A a 3. místo obsadil K. Kania také z 9. A. Všem výhercům gratulujeme.

Mgr. A. Opletalová, Mgr. M. Orkáčová