Máme čtyři žáky v soutěži Komenský a my

I letos jsme se s žáky VI. – VIII. ročníku zapojili v rámci školního kola do celorepublikové soutěže Komenský a my, kterou pořádá Základní škola Jana Amose Komenského v Brandýse nad Orlicí.

Adéla Strakošová (VI. B), David Šupčík (VII. třída), Natálie Mihalová (VIII. A) a Adéla Trnavská (VIII. B) vypracovali historickou esej inspirovanou životem, dílem a myšlenkami Jana Amose Komenského, od jehož smrti letos uplyne 350 let. Téma práce bylo „hry kdysi a dnes“.

Všichni naši žáci si dali práci, aby odevzdali kvalitní díla, která jsme poslali na posouzení soutěžní komise a během měsíce března se rozhodne, zda některý z nich nepostoupí do celorepublikového kola, které se bude konat na konci března v Brandýse nad Orlicí.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za jejich studijní práci.

Mgr. Martin Němec