I letos máme dvě adeptky na finále soutěže Jan Amos Komenský

Po loňském úspěchu dvojice Kateřina Šupčíková, Tereza Divišová jsme se i letos přihlásili do celorepublikové soutěže Jan Amos Komenský a obsadili jsme tradičně kategorii B – literární, která je zaměřená na zamýšlení se nad názory a postoji našeho velkého myslitele a pedagoga k tělesné výchově.

Letošní dvojici tvoří a o účast ve finále se budou snažit Kateřina Jaglová z VIII. B třídy a Tereza Divišová z IX. B třídy. K 30. Lednu byly zaslány jejich práce organizátorovi soutěže do Brandýsa nad Orlicí a my budeme čekat, zda některá z dívek ve velké konkurenci neuspěje a nepostoupí do finále soutěže, které se formou pobytu a vědomostního testu uskuteční právě ve výše zmiňovaném městě 27. 3. 2014. Loni se nám to podařilo, tak i letos držíme palce našim oběma žákyním. Jejich práce si můžete přečíst na našich webových stránkách zde.

Práce Kateřiny Jaglové:

Práce Terezy Divišové:

Mgr. Martin Němec