Hledej pramen vody – 3x hurá Medúzám!

Tříměsíční snažení, tvoření, zkoumání a bádání v ekologickém projektu OVAK „HLEDEJ PRAMEN VODY“ vyvrcholilo v pátek 2. 6. 2023 na Slezskoostravském hradě. Do finále postoupilo 20 ostravských škol a všichni bojovali v posledním klání o vítězství v letošním ročníku. Nakonec úspěšní finalisté získali stejný počet bodů a rozhodly skryté body navíc nasbírané v teoretické části soutěže, které byly zveřejněny až na hradě.

Zástupci Medúz ve složení Jiří Holuša, Barbora Nováčková, Justýna Skupníková, Ema Sojková a Samuel Vrána vynaložili všechny své síly a potvrdili báječné 3. MÍSTO!

Navíc úsilí celé třídy přineslo i další vítězství – cenu VodoART za výtvarné práce a snažení.

Poděkování náleží celé třídě  4. A  a rovněž p. uč. Karin Kaňovské a p. as. Kristýně Klimundové.

Mgr. Karin Kaňovská