Halloweenské odpoledne

Dne 01. 11. 2012 pořádal žákovský parlament pro žáky I. stupně Halloweenské odpoledne. Zájem byl obrovský, přišlo na 75 strašidel a strašidýlek. A co na účastníky čekalo? Pět soutěží se strašidelnou tematikou: koulení dýněmi na kuželky, bingo se strašidly, skládání obrázků, přenášení lentilek slámkou a bludiště s tajenkou. Novinkou bylo stanoviště s občerstvením (tousty s dýňovou marmeládou a ovocná šťáva s překvapením) a stanoviště, na kterém si děti mohly vyrobit mumii z krepového papíru nebo ducha z igelitových sáčků. Nakonec se pak všichni vyřádili na diskotéce, kde zástupci žákovského parlamentu vybrali a ocenili nejlepší masky.
Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomohli s organizací: paní Lazarové za mini dýně, školní jídelně za nápoj, babičce Tomáše Vojkůvky za dýňovou marmeládu, paním uklízečkám za trpělivost a všem ostatním, kteří se na akci podíleli.

Za žákovský parlament Mgr. Markéta Orkáčová, Mgr. Libuše Staňková