Halloweenské  odpoledne

Dne 1. 11. 2016 pořádal žákovský parlament pro žáky I. stupně Halloweenské odpoledne. Zájem byl obrovský, přišlo na 80 strašidel a strašidýlek. A co na účastníky čekalo?  Soutěže se strašidelnou tématikou: koulení dýní na kuželky, spojovačka strašidel, skládání obrázků, přenášení lentilek slámkou, omalovánky, pexeso a bingo s halloweenskou tématikou. Tradičně bylo i stanoviště s občerstvením (tousty s dýňovou marmeládou) a stanoviště, na kterém si děti mohly vyrobit mumii z toaletního papíru. Nakonec se pak všichni vyřádili na diskotéce, kde zástupci žákovského parlamentu vybrali a ocenili nejlepší masky a nejlepší družstvo v soutěžích.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomohli s organizací: školní jídelně za nápoj, paním uklízečkám za trpělivost a všem ostatním, kteří se na akci podíleli.       

  za ŽP: Mgr. Libuše Staňková a Mgr. Simona Hališková