Halloweenské odpoledne

Dne 30. 10. 2014 pořádal žákovský parlament pro žáky I. stupně Halloweenské odpoledne. Zájem byl obrovský, přišlo na 90 strašidel a strašidýlek. A co na účastníky čekalo?
Soutěže se strašidelnou tématikou: koulení míčkem na kuželky, spojovačka strašidel, skládání obrázků, přenášení lentilek slámkou, hledání ztraceného obrazce v různých tekutinách, lovení bonbónů. Tradičně bylo i stanoviště s občerstvením (tousty s dýňovou marmeládou) a stanoviště, na kterém si děti mohly vyrobit mumii z toaletního papíru. Nakonec se pak všichni vyřádili na diskotéce, kde zástupci žákovského parlamentu vybrali a ocenili nejlepší masky a nejlepší družstvo v soutěžích.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomohli s organizací: školní jídelně za nápoj, paním uklízečkám za trpělivost a všem ostatním, kteří se na akci podíleli.

za ŽP: Mgr. Libuše Staňková a Mgr. Simona Hališková