Gabriela Lyčková se podívá na vyhlášení soutěže Jom ha-šoa 2016

Přišel nám velmi příjemný email: „Vážený pane Němče, jsme velice rádi, že jste se zapojili do letošního ročníku projektu Jom ha-šoa 2016 – Pomoc lidem v nouzi. Práce vaší studentky v literární kategorii, G. Lyčková – Jdu a nevím kam…, byla oceněna v celostátním kole soutěže pro školy Jom ha-šoa 2016 – Pomoc lidem v nouzi. Srdečně Vám blahopřejeme a zveme Vás na slavnostní setkání vítězů, které proběhne v pátek 23. září 2016 v rámci festivalu Ze stínu: hudba a divadlo ze židovského archivu. V rámci programu budete mít jedinečnou možnost setkat se s dalšími oceněnými tvůrci a vyměnit si zkušenosti se zpracováním tématu. Zároveň budete mít příležitost prezentovat své projekty a zúčastnit se odpoledního kulturního programu za účasti pamětníků z  řad Terezínské iniciativy a dalších významných hostů.“

Setkání a kulturní program se bude konat v 23. září 2016 od 10 do 16 hodin v prostorách Hudební školy a gymnázia hlavního města Prahy, Komenského náměstí, Praha 3.

Děkujeme Gabriele Lyčkové z IX. B za vynikající reprezentaci školy description.

Mgr. Martin Němec