Dopravní soutěž mladých cyklistů

Naše základní škola se tradičně zúčastnila dopravní soutěže mladých cyklistů. Akce proběhla 27.4.2018 na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce.

Celé dopoledne bojovala družstva se zručností v jízdě na kole, s jízdou podle pravidel silničního provozu, s testy z pravidel silničního provozu a se znalostmi z první pomoci. Družstvo I. kategorie, které bojovalo ve složení: K. Krupová, F. Herman, T. Bimka – 5.,  A. Hrušková – 6.A – obsadilo ve velmi silné konkurenci 6. místo. Družstvo II. věkové kategorie, které bylo ve složení K. Ondičová, B. Vašíčková, S. Šustr, R. Stacha – 8.B,  získalo bronzovou medaili ( 3. místo) a postoupilo do okresního kola soutěže.  

Okresní kolo soutěže proběhlo 11.5.2018 opět na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce. Družstvo II. kategorie ve stejném složení obsadilo pěkné 6. místo. Mezi jednotlivci byl S. Šustr  na 10. místě a B. Vašíčková na 15. místě.

Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Libuše Staňková