Dopravní soutěž mladých cyklistů

Naše základní škola se tradičně účastní dopravní soutěže mladý cyklista. Akce proběhla 29.4.2016 na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce. Celé dopoledne bojovala družstva se zručností v jízdě na kole, s jízdou podle pravidel silničního provozu, s testy z pravidel silničního provozu a se znalostmi z první pomoci.

Družstvo I. kategorie, které bojovalo ve složení: Lukáš Doležálek, Stanislav Šustr, Ludmila Kročková a Adéla Olšáková, obsadilo ve velmi silné konkurenci 3. místo. Družstvo II. věkové kategorie, které bylo ve složení Kamila Domesová, Eliška Skurňová, Ondřej Dlouhý a Radim Doležílek,  získalo bramborovou medaili ( 4. místo), a to velice těsně.

Družstvo I. kategorie  obdrželo medaile a postoupilo do okresního kola soutěže, které proběhne 13.5.2016 opět na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce. DRŽME JIM PALCE.

Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                 Mgr. Libuše Staňková