Dopravní soutěž mladých cyklistů

Naše základní škola se tradičně účastní dopravní soutěže mladý cyklista.

Akce proběhla 24.4.2015 na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce. Celé dopoledne bojovala družstva se zručností v jízdě na kole, s jízdou podle pravidel silničního provozu, s testy z pravidel silničního provozu a se znalostmi z první pomoci. Družstvo I. kategorie, které bojovalo ve složení: Lukáš Doležálek, Stanislav Šustr, Michaela Prokopovská a Radka Šimůnková, obsadilo ve velké konkurenci 2. místo. Družstvo II. věkové kategorie, které bylo ve složení Karolína Bubelová, Kateřina Pazdziorová, Tomáš Šustr a Radim Doležílek,  získalo 3. místo.

Obě družstva obdržela medaile a postoupila do okresního kola soutěže, které proběhne 15.5.2015 opět na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce. DRŽME JIM PALCE.

Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                 Mgr. Libuše Staňková