Dopravní soutěž Mladých cyklistů

Naše základní škola se tradičně účastní dopravní soutěže Mladý cyklista. Akce proběhla 25.4.2014 na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce.

Celé dopoledne bojovala družstva se zručností v jízdě na kole, s jízdou podle pravidel silničního provozu, s testy z pravidel silničního provozu a se znalostmi z první pomoci. Omlazené družstvo I. kategorie, které bojovalo ve složení: Michaela Prokopovská, Kristýna Beyerová, Jan Hořínek a Lukáš Doležálek, obsadilo        ve velké konkurenci 2. místo, obdrželo medaile a postupilo do okresního kola, které proběhne 16.5.2014 opět na ZŠ A.Kučery v Ostravě – Hrabůvce. DRŽME JIM PALCE.

Družstvo II. věkové kategorie, které bylo ve složení Tereza Divišová, Vendula Sporyszová, Tomáš Šustr a Michal Řeha, se umístilo na pěkném 4. místě.

Všem patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Libuše Staňková