Den otevřených dveří 26.11.2015

Otevřená škola

Možná někteří obyvatelé Hrabové byli překvapení, když ve čtvrtek 26. listopadu zářila základní škola do podzimního odpoledne a zvala všechny na  Den otevřených dveří.

A opravdu! U dveří je uvítali žáčci 2.B, kteří zazpívali písničky dokonce v angličtině a měli velký úspěch. 

Tím ale program nekončil. V celé budově školy probíhaly různé aktivity, což upoutalo pozornost všech návštěvníků. Zastavili se u nabídky knih pro nejmenší, úspěch měli opět žáci 2.B, kteří nacvičili mini divadelní představení. 

V učebně PC žáci předváděli naučné programy pro výuku. Viděli jsme také fyzikální a chemické pokusy v praxi. Velmi milé byly výtvarné práce našich prvňáčků. V tělocvičně naprosto sportovně probíhal zápas ve futsalu. Těm nejmenším se líbila školní solná jeskyňka. Možná poslední, ale sladkou tečkou byla naše školní jídelna s občerstvením. 

Zájem veřejnosti nás těší a je to motivace pro další spolupráci s rodiči a životem naší školy.