Činnosti školy » Školní družina

Akce školní družiny

Školní družina a školní klub

Provoz školní družiny:
Ranní provoz: 6:00 – 8:00 hod.
Odpolední provoz: 11:25 – 16:30 hod.
Žádáme rodiče, aby v době od 13:45 do 14:45 hod. nevyzvedávali žáky ze školní družiny (vycházky, různé zájmové činnosti).

Provoz školního klubu:

Ranní provoz: 6:00 – 8:00 hod.
Odpolední provoz: 11:25 – 16:30 hod.

Odchod žáka ze ŠK je z organizačních důvodů možný nejdříve v 15.00 hod., aby nebyla narušena hlavní zájmová činnost.

Platba za pobyt dítěte ve školní družině a školním klubu:

• za 1. pololetí 300,- Kč úplata za zájmové vzdělávání + 150,- Kč do družinového fondu (úhrada celodružinových kulturních akcí, výletů, návštěv kina apod.) se splatností do 27. 9. 2018
  • za 2. pololetí 300,- Kč úplata za zájmové vzdělávání + 150,- Kč do družinového fondu (úhrada celodružinových kulturních akcí, výletu, návštěv kina apod.) se splatností do 31. 1. 2019
  • platbu poukazujte na účet školy č. 34533761/0100
  • variabilní symbol:  24 540
  • do poznámek napište: ŠD + příjmení dítěte

V letošním školním roce 2018/19 má školní družina celkem 4 oddělení s kapacitou 110 žáků. Školní klub má kapacitu 30 žáků.

Tel. číslo na školní družinu: 599 507 125,   773 791 604
Email: [email protected]

1. oddělení – vedoucí vychovatelka Vrbová Helena, 1. A, 2. A
  2. oddělení – vychovatelka Šárka Tomíčková 1. B, 2. B
  3. oddělení – vychovatelka Bc. Barbora Valderová 2. A, 2. B, 3. B
  4. oddělení – vychovatelka Mgr. Denisa Grygarová (učebna přírodovědy č. 18) 3. A, 4. A, 4. B

Školní klub – vychovatelka Mgr. Eva Tesarčíková (1. patro, učebna č. 55) 4. A, 5. A, 5. B

V době konání třídních schůzek a konzultací, bude pro děti navštěvující školní družinu otevřena družina do ukončení schůzek.

S platností od 1. 6. 2016 dochází ke změně v Řádu školní družiny.

O zařazení žáků do školní družiny rozhoduje ve správním řízení ředitel školy na základě žádosti o přijetí žáka do školní družiny, kterou podává zákonný zástupce žáka, a na základě splněných kritérií pro přijetí.

Vyučující předávají žáky po skončení vyučování p. vychovatelkám. Žáci jsou z družiny a klubu uvolňování dle údajů zákonných zástupců na zápisním lístku. Odchody domů jsou stanoveny vždy na celou hodinu, s výjimkou po 15 hodině (15:30). Žák, který jde sám, v uvedenou hodinu opustí budovu školy a zákonní zástupci plně přebírají odpovědnost.

V mimořádných případech zákonný zástupce (jím pověřená osoba) zazvoní na vrátnici, zapíše svůj příchod a vyzvedne si dítě ze ŠD nebo ŠK, poté, zapíše svůj odchod.

Odchod v jinou dobu (z důvodu návštěvy lékaře, rodinných důvodů apod.) musí mít žák zapsán v družinovém deníčku, kde bude přesně stanoven den, čas a způsob odchodu a podpis.
V žádném případě nelze žáka samotného pustit domů na telefonické zavolání. V tomto případě si jej musíte vyzvednout osobně.

Rodiče jsou povinni omluvit nepřítomnost dítěte ve ŠD a ŠK.

Všechny děti musí mít řádně označeny své věci.

Režim školní družiny

Kritéria pro přijetí žáka do ŠD

Žádost o přijetí žáka do ŠD