Bludišťák

Dne 30. 3. 2017 se družstvo naší školy ve složení Lucie Kučerová, Richard Stacha, Magda Sýkorová a Tina Špačková spolu s početnou skupinou našich žáků – fanoušků, zúčastnili natáčení zábavného pořadu Bludiště.

V disciplínách laserova dráha, lovení a házení Bludišťáka do koše, vědomostní otázky a hádání literárního díla pomocí indicií bojovali proti ZŠ Šenov. Žáci na vlastní oči viděli způsob natáčení, režii a moderování daného pořadu. V průběhu soutěže jsme se ujali vedení a před poslední disciplínou jsme měli i několikabodový náskok. Správné uhádnutí knížky Alenka v říši divů ZŠ Šenov nás vyřadilo z dalšího pokračování v této soutěži. Naše kvarteto i s jejími fanoušky můžete vidět na ČT 😀 dne 27. 5. 2017.

Mgr. Vladimír Janků