Atletické přebory

Dne 22. 3. 2017 se žáci naší školy zúčastnili halových atletických přeborů v Ostravě-Vítkovicích. Soutěžilo se v šesti disciplínách a naše družstva žáků 8. a 9. tříd si nevedla vůbec špatně, naopak mnozí získali medaile za své individuální výkony.

V kategorii 8. tříd zvítězila Elen Bešťáková ve skoku vysokém a Magda Sýkorová v běhu na 60 metrů. Petr Popala bral stříbro v běhu na 800 metrů a bronzové medaile získali Vojta Šutý ve vrhu koulí a Lucka Kučerová ve skoku dalekém. Tým tvořili ještě Radka Šimůnková, Tina Špačková a Jan Tylšar.

V kategorii 9. tříd se Sabina Vojtovičová umístila na 2. místě ve skoku dalekém, stříbro brali také Jiří Hložanka ve vrhu koulí a Klára Drastichová v běhu na 600 metrů. Bronzové medaile vybojovali Vojtěch Vašíček ve skoku vysokém a Barbora Klimundová v běhu na 60 metrů. Tým doplňovali ještě Petr Lipták, Tereza Deingruberová, Daniel Czinege, Richard Stacha a Petra Klímková.

Soutěž byla zakončena štafetovým během 4x200metrů. Po sečtení bodů v jednotlivých disciplínách družstvo 9. tříd obsadilo 4. místo, za které obdržela hodnotný pohár.
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jarmila Skřipčáková